GRATIS VERZENDING: NL-> BOVEN DE €49,- | EUROPA: BOVEN DE €75,- | WERELDWIJD: BOVEN DE €125,-!

Resellers - Inkari

Home / OVER INKARI / WINKELS

Resellers in Holland and Belgium - Inkari - Natural Alpaca Comfort

Nederland & België 

 

1. It's a Present!  - Haarlemmerstraat 25  
Amsterdam www.itsapresent.nl 
2. It's a Present! - Gasthuismolensteeg 4 Amsterdam  www.itsapresent.nl 
3. Nunc Interieur - Rosmarijnsteeg 7 Amsterdam www.nuncinterieur.nl
4. Jan Amsterdam - Utrechtsestraat 74  Amsterdam www.janamsterdam.nl
5. NYHAVN (by Two Birds) - Koningsstraat 15. Haarlem www.two-birds.nl/
6. Van Duivenboden - Gedempte Oude Gracht 90 Haarlem  www.vanduivenboden.nl
7. Home is.. - Van Baerlestraat 89 Amsterdam  www.homeis.nl 
8. Eduard - Hooglandse Kerkgracht 6
 Leiden www.eduard-leiden.nl
9. Spring Wellnes - Doezastraat 15 Leiden www.springwellness.nl
10. It's a Present! - Lijnmarkt 16 Utrecht   www.itsapresent.nl
11. Little Wannahaves - Zakkendragerssteeg 8 Utrecht www.littlewannahaves.nl
12. Torba Villa - Nachtegaalstraat 73-75 Utrecht  www.torba.nl 
13. Thuis! - Kerkstraat 65  Hilversum -
14. Festen Le Shop - Minckelersstraat 1A Maastricht www.festen-leshop.nl
15. Plek Concept Store - Nieuwe Binnenweg 178 Rotterdam  www.plekstore.nl
16. Time for Nature - De Gruyterpassage 11 Arnhem  www.timefornature.nl
17. Ingar - IJsvogelvlinder 23 Breda  www.ingar.nl
18. Zeeptijd -  Nieuwstraat 44 Breda  www.zeeptijd.com
19. Vandaag Concept Store - Drienerstraat 26  Hengelo www.vandaagcs.nl 
20. PoushStore - Langstraat 39 Wassenaar www.poush.nl
21. PoushStore - Frederik Hendriklaan 230 Den Haag www.poush.nl
22. The Upperside - Haverstraatpassage 70 Enschede www.uppersidecs.nl 
23. Pistache - Eiland 9  Zwolle www.pistache-zwolle.nl/ 
24. Mooi Concept Store - Dorpsstraat 38  Groesbeek www.mooi-conceptstore.nl
25. Pixie Concept Store - Stationsstraat 1  Deurne www.pixieconceptstore.nl
26. Boutique Ratatouille - Kapelstraat 100 Heeze -
27. Lab of Style - Traaij 50 Driebergen  www.labofstyle.nl 
28. NY BÖRJAN - Langendijk 47 Gorinchem www.nyborjan.nl
29. CornerStore by CityDwellers - Heuvel Galerie Eindhoven www.citydwellers.nl
30. Donna Donna - Werkersdijk 1-3A Rhoon www.donnadonna.nl
31. Modehuis Blok - Amstelplein 19  Uithoorn www.modehuisblok.nl
32. Dreamboat - Czaar Peterstraat 145  Amsterdam www.dreamboat.nu
     
1. Yay Concept Store - Antwerpen België www.yay-conceptstore.com 
2. Carlino - Feel Good Store - Antwerpen België www.carlino-fgs.com 
3. Jaco - Gent  België  -

 

 

NIET GOED? GELD TERUG!

Omdat wij weten dat je die zachte alpaca niet meer los laat na hem in je handen te hebben gehad...

WIJ GEVEN DIRECT TERUG AAN PERU

Door een deel van onze omzet in te zetten voor prachtige projecten van de Creating Water Foundation!

GRATIS BEZORGING IN NL BIJ ELKE BESTELLING BOVEN 49 EURO!

Gratis bezorgd binnen 1 werkdag, al vanaf 1 medium alpaca!

ALLE BETAALMOGELIJKHEDEN

Ideal, Paypal, American Express, Visa, Mastercard, Bitcoin en meer..

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »