GRATIS VERZENDING: NL-> BOVEN DE €49,- | EUROPA: BOVEN DE €89,- | WERELDWIJD: BOVEN DE €149,-!

Resellers - Inkari

Home / OVER ONS ❤ / WINKELS

Resellers in Holland and Belgium - Inkari - Natural Alpaca Comfort

Alle Inkari Winkels

 

1. It's a Present!  - Haarlemmerstraat 25  
Amsterdam www.itsapresent.nl 
2. It's a Present! - Gasthuismolensteeg 4 Amsterdam  www.itsapresent.nl 
3. Nunc Interieur - Rosmarijnsteeg 7 Amsterdam www.nuncinterieur.nl
4. Jan Amsterdam - Utrechtsestraat 74  Amsterdam www.janamsterdam.nl
5. NYHAVN (by Two Birds) - Koningsstraat 15. Haarlem www.two-birds.nl/
6. Soya Concept Store - Zeedijk 98-100 Amsterdam www.yoyotea.nl
7. Home is.. - Van Baerlestraat 89 Amsterdam  www.homeis.nl 
8. Eduard - Hooglandse Kerkgracht 6
 Leiden www.eduard-leiden.nl
9. Spring Wellnes - Doezastraat 15 Leiden www.springwellness.nl
10. It's a Present! - Lijnmarkt 16 Utrecht   www.itsapresent.nl
11. Little Wannahaves - Zakkendragerssteeg 8 Utrecht www.littlewannahaves.nl
12. Torba Villa - Nachtegaalstraat 73-75 Utrecht  www.torba.nl 
13. Thuis! - Kerkstraat 65  Hilversum -
14. Festen Le Shop - Minckelersstraat 1A Maastricht www.festen-leshop.nl
15. Tangram - Herenstraat 9 Amsterdam  
16. Time for Nature - De Gruyterpassage 11 Arnhem  www.timefornature.nl
17. Ingar - IJsvogelvlinder 23 Breda  www.ingar.nl
18. Zeeptijd -  Nieuwstraat 44 Breda  www.zeeptijd.com
19. Vandaag Concept Store - Drienerstraat 26  Hengelo www.vandaagcs.nl 
20. Maxime - Oosterstraat 17 Groningen www.maximegroningen.nl
21. PoushStore - Frederik Hendriklaan 230 Den Haag www.poush.nl
22. The Upperside - Haverstraatpassage 70 Enschede www.uppersidecs.nl 
23. Libris Venstra - Stadsplein 102 Amstelveen www.libris.nl/venstra 
24. Mooi Concept Store - Dorpsstraat 38  Groesbeek www.mooi-conceptstore.nl
25. Pixie Concept Store - Stationsstraat 1  Deurne www.pixieconceptstore.nl
26. Boutique Ratatouille - Kapelstraat 100 Heeze -
27. Lab of Style - Traaij 50 Driebergen  www.labofstyle.nl 
28. NY BÖRJAN - Langendijk 47 Gorinchem www.nyborjan.nl
29. Kek Delft - Voldersgracht 27  Delft www.kekdelft.nl
30. Donna Donna - Werkersdijk 1-3A Rhoon www.donnadonna.nl
31. Modehuis Blok - Amstelplein 19  Uithoorn www.modehuisblok.nl
32. Dreamboat - Czaar Peterstraat 145  Amsterdam www.dreamboat.nu
33. Metanoia - Jewels & Gifts   Brunssum  www.metanoia-brunssum.nl
34. Handpicked  Alkmaar   www.popupstorehandpicked.nl 
35. Goede Tijden Gorssel   www.goede-tijden.nl 
36. Breipunt  Helmond www.hetbreipunt.nl 
37. Boekhandel Brugman Amsterdam
38. Amsterdamse Boekhandel Amsterdam www.deamsterdamseboekhandel.nl 
39. Alles is Liefde  Woerden www.allesisliefde.com 
     
1. Yay Concept Store - Antwerpen België www.yay-conceptstore.com 
2. Carlino - Feel Good Store - Antwerpen België www.carlino-fgs.com 
3. Janssens - Gent  België  -
4. Yay Concept Store - Gent België  www.yay-conceptstore.com
5. Mellow Concept Store - Brussel  België  mellowconcept.tictail.com 
6. Williams-Stevenson - Schilde België  -
7. Billie Rose - Gent  België  www.billierose.be
     
1. Boutique Equatorienne  Frankrijk www.laboutiqueequatorienne.com 
2. S.R.L Alpagas - Alpaca Boerderij Frankrijk  
     
1. El Paca  Nieuw-Zeeland  
     
     

 

 

NIET GOED? GELD TERUG!

Omdat wij weten dat je die zachte alpaca niet meer los laat na hem in je handen te hebben gehad...

WIJ GEVEN DIRECT TERUG AAN PERU

Door een deel van onze omzet in te zetten voor prachtige projecten van de Creating Water Foundation!

GRATIS BEZORGING IN NL BIJ ELKE BESTELLING BOVEN 49 EURO!

Voor 15:00 besteld, volgende werkdag in huis!

BELGIE & DUITSLAND - SNELLE, GOEDKOPE VERZENDING!

NU MAAR €5,95 VERZENDKOSTEN! GRATIS VERZENDING VANAF €89,-

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »